oben links oben rechts
left border
• Home • Tour 2021 • Programy 2020 • o Nas • Galeria • Regulamin • Kontakt • SzukajDecember 09 2021 12:02:35
Nowe Fotografie:

Cyrk Arena - 2021


Cyrk Korona 2021


Cyrk Zalewski - 2021


Znajdziesz nas na:

Partnerzy Portalu:

You translate our site
into your language:


45 Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej - Monte Carlo 2022
MONTE Carlo Po roku przerwy wywołanej epidemią Koronawirusa, powraca Największy i Najlepszy na Świecie Festiwal Sztuki Cyrkowej w Monte Carlo. Najnowsza jubileuszowa 45 edycja wydarzenia odbędzie się w dniach od 20 do 30 stycznia 2022. Oczywiście jak zawsze na najwyższym, światowym poziomie. Program prezentuje się znakomicie, i jak zawsze w tradycyjnej oprawie z udziałem zwierząt. Jak widać Ambasada Cyrku Klasycznego w Monako jak co roku udowadnia,że Cyrk Tradycyjny przetrwa na wieki! W Programie zobaczymy: Pokaz Papug (Elise), Pokaz Tygrysów (Bruno Togni), Pokaz Koni (Alex Giona), zjawiskowy pokaz akrobatyki na 2 słoniach oraz 3 koniach (Rene Casselly Jr & Quincy Azzario) a także Mistrzów w Swoim Rodzaju - Królewski Cyrk Gia Eradze w pokazie tańca, żonglerki,akrobatyki napowietrznej oraz skoków na batucie, żonglerkę klasyczną (Kris Kremo oraz Syn), akrobacje napowietrzne (Nikita & Dasha), pokaz ewolucji na wysokiej linie poziomej ( Grupa Funambule), piramidy oraz limbo (The Black Blues Brothers), podwójne koło śmierci (Grupa Mustafa Danguir - 8 osób), pokaz luźnej liny (Amelie Bilyk), ekwilibrystyka (Victoria Dziuba), zobaczymy także grupową akrobatykę na linie pionowej (Ukraina). Jak na prawdziwy Cyrk przystało nie może także zabraknąć Klaunady, tak więc w najnowszej edycji festiwalu o dobry humor wśród widzów zadbają Trio Equivokee zaś o oprawę taneczną i akrobacje napowietrzne - Teatr Cyrkowy Bingo. To po prostu trzeba zobaczyć na żywo! Zapraszamy
Cyrk Astoria kończy sezon 2021
Cyrk Astoria 21 olsztynW poniedziałek 6 grudnia br. Sezon Cyrkowy 2021 zakończy polski Cyrk Astoria. Ostatnie spektakle odbędą się w Grudziądzu (woj. Kujawsko-Pomorskie). Miasteczko Cyrkowe stanie na placu na błoniach nadwiślańskich. Łącznie artyści zagrają 5 spektakli tj. w sobotę o godzinie 13 i 15 , w niedzielę o godzinie 13 i 15 zaś w niedzielę o godzinie 17. Pierwotnie zaplanowane były jeszcze miasta Toruń i Bydgoszcz jednak ze względu na warunki pogodowe spektakle zostały odwołane. Poniżej prezentujemy Państwu oświadczenie dyrekcji Cyrku Astor

"Szanowni Państwo ! Z powodu niezbyt sprzyjających warunków pogodowych (robi się coraz zimniej), z trudem podjęliśmy decyzję, o zakończeniu sezonu cyrkowego w dniu 6 grudnia.
Pojawimy się w Grudziądzu w dniach 4-6 grudnia i tym miastem zakończymy tegoroczny sezon 2021.
Dodatkowo dochodzą również kwestie, związane z niepewnymi obostrzeniami sanitarnymi.

Przepraszamy za niedogodności i do zobaczenia w nowym sezonie 2022, który już niebawem !

Cyrk Astoria"

Dyrekcji, artystom oraz pracownikom Cyrku życzymy udanego zimowego wypoczynku oraz jak najszybszego powrotu na Polskie Drogi z nowym programem sezonu 2022. Tym samym oficjalnie sezon Cyrkowy w Polsce przechodzi do historii.
Koniec Sezonu Cyrkowego 2021 w Polsce!?
Cyrk Zalewski 2121Dzisiaj tj. 21 listopada w Radomiu (woj. Mazowieckie) swój objazdowy sezon cyrkowy 2021 zakończy znany i popularny Cyrk Zalewski. Ostatni spektakl zaplanowano na godzinę 16.00 po czym Cyrkowcy zjadą na swoją bazę zimową pod Pruszkowem udając się na zasłużony zimowy odpoczynek, ale jednocześnie rozpoczną się intensywne przygotowania do nowego sezonu 2022,który miejmy nadzieję wystartuje już na przełomie lutego i marca. Tydzień temu swoje sezony objazdowe zakończyły także Korona, Arena oraz Wictoria. Aktualnie w trasie pozostaje już tylko Cyrk Astoria,który aktualnie podróżuje po województwie Warmińsko Mazurskim. W związku z tym,iż sezon Cyrkowy w Polsce dobiega końca, chcielibyśmy z tego miejsca podziękować wszystkim dyrektorom Polskich Cyrków za udany, owocny sezon 2021 a także życzymy wielu pomysłów na nowy sezon 2022 oraz udanego zimowego odpoczynku. Jednocześnie informujemy,iż nasz Portal nie "zasypia" na zimę, bądźcie Państwo z nami więc na bieżąco!
Cyrk Wictoria kończy sezon 2021
Cyrk Wictoria 2021Sezon cyrkowy 2021 w Polsce coraz prężniej biegnie ku końcowi. Aktualnie w trasie pozostały Cyrki: Korona, Arena, Zalewski, Wictoria, Juremix oraz Astoria, które również niedługo zakończą sezon i rozpoczną się przygotowania do sezonu 2022. Już za tydzień w niedzielę tj. 14 listopada "Wictoria" zakończy swój objazdowy sezon spektaklami w Radomiu (woj. Mazowieckie). Miasteczko Cyrkowe stanie tradycyjnie na placu przy ulicy Maratońskiej, nad zalewem. Finałowe dwa spektakle odbędą się o godzinie 13.00 oraz 16.00.
Cyrk Juremix wystąpił na Gali w Gorzowie Wielkopolskim!
Cyrk Juremix GALA
Wczoraj tj. 6 listopada artyści znani z polskiego Cyrku Juremix mieli okazję wystąpić na Gali zakończenia sezonu żużlowego w Klubie Sportowym "Stal" Gorzów Wielkopolski. Podczas występów można było zobaczyć niezwykłe umiejętności akrobatyczne artystów,którzy na codzień występują w programie sezonowym "Juremixa",który nadal pozostaje w trasie i oczarowuje polską publiczność. Oby takich inicjatyw było więcej!, gratulujemy wykonawcom zaangażowania!
25 Drezdeński Cyrk Bożonarodzeniowy - Program 2021/22
25. Drezdeński Cyrk 2021Już niebawem, bo blisko za miesiąc tj. 14 Grudnia w Drezdnie wystartuje 25 jubileuszowa edycja Cyrku Bożonarodzeniowego. W tym roku impreza potrwa do 2 stycznia włącznie a dyrekcja jak na Jubileusz przygotowała extremalnie mocny program a wśród nich między innymi Gwiazdy Festiwalu w Monte Carlo: Erwin Frankello z pokazem Uchatek oraz Słoni czy Carmen Zander z pokazem Tygrysów, a ponadto zobaczymy pokazy Jozsefa i Meryllu Richter - Pass de Deux oraz Woltyżerkę, Latające Trapezy - Flying Tabares, Trapez Komiczny - Wolf Brothers, Handstand - Iga & Celina, Pokaz Stójkarski - Daniella Arata, Pokaz Iluzji na Wesołu w Duecie - Scott & Muriel, Ewolucje na Wysokiej Linie Poziomej - The Robles, pokaz piesków - Gwiazda America's Got Talent - Alexa Lauenburger a bawić będzie wyjątkowa mistrzyni klaunady - Antoschka. Program zapowiada się rewelacyjnie, to po prostu trzeba zobaczyć na żywo !. Aż łezka w oku się pojawia,że tak mocnych programów nie można zobaczyć u nas w Polsce!. Redakcja naszego Portalu (o ile sytuacja epidemiczna w kraju nie ulegnie pogorszeniu) odwiedzi Drezdno, relacjonując Państwu tegoroczny Jubileusz! Zapraszamy pod Namiot!!
Gwiazdy z Monte Carlo na zimówce w niemieckim Cyrku!
Carl Bush Circus - Zimówka 2021/22Po roku przerwy spowodowanej pandemią Koronawirusa, do Frankfurtu powraca niemiecki Circus Carl Bush z zimowym spektaklem w wielkim wydaniu. Tegoroczna edycja świątecznego Cyrku "Carl Bush" - odbędzie się od 17 grudnia 2021 do 9 stycznia 2022 na Frankfurt Festplatz na Ratsweg. Natomiast 11 i 12 grudnia br. artyści wystąpią także w Bambergu w tamtejszej hali widowiskowej Brose Arena. W tym roku na arenie zobaczymy między innymi gwiazdy 44 edycji Festiwalu Sztuki Cyrkowej w Monte Carlo, a wśród nich Książe Klaunów - Henry Ayala wraz z zespołem, czy Teatr Cyrkowy "Bingo". Oprócz tego w programie wystąpią Alexandra Saabel z pokazem Iluzji w stylu "Alicja w krainie czarów", Duo Strapaten w pokazie akrobatycznym na sztrabatach. Natascha Wille oraz Manuel Frank zaprezentują na specjalne życzenie publicznośći piękny pokaz konny. Jednak to nie wszystko , w mistrzowskim pokazie żonglerki naziemnej wystąpi: Kazach Ilya Smyslov, rodzina Saabel przedstawi się także w pokazie piesków. Żona dyrektora Cyrku - Manuela Willey'a , Jamena Wille pokaże niemieckiej publiczności ,że niemożliwe staje się możliwe, ale... tylko w Cyrku. W trudnym jednocześnie pięknym, ale też wymagającym pełnej precyzji i skupienia pokazie akrobatyki na szarfach. Duo Alla & Katya z Ukrainy przedstawią swoje niezwykłe umiejętności w pokazie na trapezie. Jak już wspominaliśmy wyżej w spektaklu wystąpi także Trupa Ayala pod dowództwem mistrza klaunady - Henry'ego Ayaly w pokazie ekwilibrystyki na wysokiej linie poziomej. Kucyki, jak na prawdziwy Cyrk Tradycyjny nie może ich zabraknąć, tak więc w pokazie tych pięknych zwierząt - ich gracje, piękno oraz oraz prawdziwą miłość człowieka i zwierzęcia przedstawi Angel Wille. Luźną linę poziomą, czyli jeden z najtrudniejszych elementów sztuki cyrkowej wykona zaś Tetiana Kundyk. To nie koniec atrakcji przygotowanych przez "Carl Busch" bowiem nadszedł czas na kolejne pokazy rodziny Saabel: Kelly Saabel w pokazie stójkarskim oraz Jennifer Saabel (Antypody). Jednakże warto dodać,że w tegorocznym zimowym show przygrywać będzie 6 osobowa orkiestra z Polski pod dowództwem Zbigniewa Garsteckiego. Program prezentuje się naprawdę wyjątkowo, warto więc udać się do Frankfurtu by obejrzeć to niesamowite show!
Cyrk Imperial Show - zakończył sezon 2021
Imperial Show Wczoraj tj.17 października, kijowski Cyrk Imperial Show zakończył swój kolejny objazdowy sezon 2021 po Polsce. Artyści ostatni swój spektakl zagrali w miejscowości Byczyna (woj. Opolskie). Dyrekcji, artystom a także wszystkim pracownikom Cyrku, życzymy udanego odpoczynku oraz energii i zapału do pracy na nowy sezon 2022.
Cyrk Europa kończy sezon 2021
CYRK Europa 2021Niedawno swój objazdowy sezon cyrkowy po polskich miastach i miasteczkach zakończyły cyrki Fantazja, Katarzyna a wczoraj Maska. Jak sie okazuje niebawem uczyni to także Cyrk Europa. Bowiem ostatnie spektakle tegorocznej "Fabryki Snów 2" będzie można obejrzeć już w najbliższą niedzielę 3 października na placu przy ulicy Paderewskiego w Sierpcu (woj. Mazowieckie) o godzinie 14 i 17. Niewątpliwie tegoroczny sezon do łatwych nie należał a wszystko za sprawą pandemii covid-19, przez co Cyrki wyruszyły dopiero w Czerwcu. Nadal w trasie pozostają Arena, Korona i Zalewski oraz kilka mniejszych Cyrków. Miejmy nadzieję,że następny sezon będzie już nieco łatwiejszy , bez epidemii oraz że ruszymy w trasy już na przełomie lutego i marca.
Nowości w Cyrku Europa
2021-Cyrk EuropaJakiś czas temu w polskim Cyrku Europa pojawiły się nowe okleiny na cyrkowych transportach. Dzisiaj jako pierwszy Portal Cyrkowy je Państwu prezentujemy. Z całą pewnością nowe okleiny robią wrażenie, a zarazem przyciągną pod namiot nie jednego widza.
21. Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej - Warszawa 2021
Festiwal Cyrk Zalewski 20201Po rocznej przerwie związanej z epidemią Covid-19, w tym roku powraca warszawski Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej organizowany przez polski Cyrk Zalewski. Wydarzenie odbędzie się w terminie od 2 do 11 października tradycyjnie na Woli, przy ulicy Górczewskiej. Spektakle odbywać się będą w soboty o godzinie 14 i 18, w niedziele o 13 i 17 zaś w poniedziałki o godzinie 18. Na chwilę obecną zaplanowano pokazy na 2 weekendy. Z całą pewnością warszawski festiwal cyrkowy po roku przerwy okaże się strzałem w dziesiątkę. Niebawem podamy Państwu więcej szczegółów dotyczących programu festiwalowego.
Strona 1 z 119 1 2 3 4 > >>
Nadchodzące Wydarzenia:

Czat Portalu
Ogłoszenia!
Tekst alternatywny
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 345
Nieaktywowany Użytkownik: 345
Najnowszy Użytkownik: Artur 1234
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
right border
unten links unten rechts


3916861 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion   |   Theme by Moded By: UCTXs Themes

Based on greeny by: Design by Matonor